Польща

Росіянам у Польщі масово відмовляють у дозволах на перебування та роботу

Росіянам у Польщі почали відмовляти у видачі дозволів на тимчасове перебування та роботу. Чиновники посилаються на положення про державну безпеку та охорону громадського порядку, повідомляє OBOZREVATEL.

Польське законодавство передбачає відмову у дозволі на тимчасове перебування, коли цього вимагають “міркування оборони чи безпеки країни або захисту безпеки та громадського порядку”. Лише Поморське воєводське управління винесло близько 100 негативних рішень для росіян, аргументуючи їх цим становищем.

Неофіційно чиновники зізнаються, що винесення рішень про відмову росіянам у роботі та перебування пов’язане з рекомендаціями Агентства внутрішньої безпеки. Видання зазначає, що такі заходи мають досить м’які на тлі ідеї припинити видавати росіянам туристичні візи в Європі.

Російські громадяни є однією з найбільших груп іноземців, що працюють у Померанії. Більше у Гданську та Слупську лише українців та білорусів.

 Польща анонсувала припинення видачі віз громадянам Росії. Робота над відповідною концепцією вже ведеться. При цьому вже протягом кількох місяців Польща фактично не видає громадянам РФ туристичні візи.

До речі, Естонія вже заборонила росіянам, які мають видану нею шенгенську візу, відвідувати країну. Заборона набула чинності 18 серпня. При цьому росіяни з візами, виданими іншими країнами, як і раніше, зможуть потрапити до Естонії.

Related Posts