Балтія Новини Міжмор'я Про Україну

В Естонії міністри оборони кількох країн обговорять нові військові поставки Україні

У четвер в Естонії відбудеться зустріч міністрів оборони країн, які підтримують Україну, де обговорюватимуть надання подальшої військової допомоги країні, що бореться з російською агресією.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє національний мовник ERR. 

«Зустріч міністрів оборони, яка передує формату “Рамштайн”, цього разу відбудеться в Тапа (база НАТО в Естонії, – ред.). У ній, крім міністра оборони Естонії Ханно Певкура, візьмуть участь глава міноборони Великої Британії Бен Воллес і міністри оборони Польщі, Латвії та Литви», – сказав прессекретар Міноборони Естонії Томас Мелл.

Остаточне підтвердження участі у зустрічі очікується ще від десяти країн, запрошення надіслано представникам Франції, Німеччини, Іспанії, Словаччини, Канади, Нідерландів, Норвегії, Швеції, Італії та Чехії.

Під час зустрічі формату “Рамштайн” Естонія, Велика Британія та низка інших країн представлять новий пакет військової допомоги Україні. Серед іншого до них включено важке озброєння, яке необхідне Україні для відбиття російської агресії, зазначив Мелл.

Очікується, що чергові пакети допомоги будуть остаточно узгоджені 20 січня на зустрічі, яка відбудеться на військовій базі в німецькому місті Рамштайн.

Related Posts