Новини Міжмор'я Польща

У Польщі викрили злочинне угруповання, яке легалізувало перебування іноземців

Учасники угрупування продавали іноземцям документи, з неправдивими даними щодо їх роботи та місця проживання, передає Польське радіо.

Співробітники Головного слідчого управління та прикордонники розкрили організоване злочинне угруповання, учасники якого займалися легалізацією перебування іноземців у Польщі всупереч постановам. Правоохоронці затримали 8 осіб.

Служби проводили операції у Варшаві та кількох прилеглих містах. Учасники угрупування продавали іноземцям документи, з неправдивими даними щодо їх роботи та місця проживання.

Вартість такої послуги становила від 2000 до 8000 злотих. Слідчі підрахували, що злочинна група діяла з 2017 по 2018 рік. Таким чином право нелегально перебувати в Польщі могли отримати багато людей з різних країн, зокрема Індії, Непалу, Бангладеш, України, Білорусі, Азербайджану, Грузії, Гани, Марокко та Узбекистану.
Під час операції правоохоронці виявили та вилучили телефони, ноутбуки, печатки та документи. Гроші в різних валютах загальною вартістю понад 128 000 злотих і легковий автомобіль вартістю приблизно 150 000 злотих також були вилучені для покриття майбутніх штрафів.

Затриманим висунули звинувачення в Окружній прокуратурі Варшава-Прага в участі в організованому злочинному угрупованні, а також, зокрема, у сприянні незаконному перебуванню іноземців на території Польщі, фальсифікації документів або наданні неправдивих свідчень.

Related Posts