Після виборчої поразки прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який залишає посаду глави уряду, дав низку несподіваних інтерв’ю. Спочатку він відвідав студію репера Допемана, що вже саме по собі стало політичним сигналом. В інтерв’ю Орбан назвав портал «Вадхайток» своїм «головним джерелом натхнення» та зробив низку войовничих, за його словами, «куруцьких» заяв. Він Читати далі...
