Польща Про Україну

Яцек Чапутович: За останні 5 років Україна зробила більше, ніж за декади

Водночас голова МЗС Польщі переконаний, що Україна має продовжувати реформи з умовною підтримкою ЄС, передає Польське радіо.

Ситуація в Україні, Сирії та Венесуелі були головними темами дискусії міністрів закордонних справ держав Європейського Союзу під час понеділкового засідання Ради із закордонних справ у Брюсселі.

Рада обговорила ситуацію в Україні у зв’язку із майбутніми виборами президента та парламенту, а також прокоментувала стан реформ і безпекову ситуацію у країні.

«Протягом п’яти років від подій на Майдані Україна зробила більше для модернізації держави та економіки, ніж протягом двох попередніх декад», – сказав міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович.

«Однак процес реформ має бути продовжений, за умовної підтримки з боку Європейського Союзу», – додав він.

Яцек Чапутоивч наголосив, що Польща активно підтримує Україну у цьому, зокрема, у сфері децентралізації та антикризового управління.

Учасники дискусії висловили також стурбованість погіршенням безпекової ситуації в Україні, особливо у зв’язку із російською агресією у Керченській протоці. У цьому контексті голова МЗС Польщі висловив задоволення досягнутим політичним консенсусом щодо прийняття ЄС найближчим часом чергових індивідуальних санкцій у відповідь на агресивні дії Росії у районі Азовського моря.

 

Related Posts