Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Про Україну Співробітництво США

У МЗС після заяв Луценка запевнили, що цінують роль посла США

Міністерство закордонних справ України заявило, що плідно співпрацює з послом США в Україні Марі Йованович і цінує її роль у розбудові стратегічного партнерства між США та Україною, передає Європейська правда.

“Павло Клімкін підтримує відмінні відносини з послом США. Ми також високо цінуємо особисту роль посла Марі Йованович та її команди у розбудові стратегічного партнерства між нашими державами”, – зазначила Зеленко.

Вона повідомила, що вчора Клімкін зустрівся з делегацією американських сенаторів і конгресменів та обговорив з ними питання заяв генпрокурора Юрія Луценка стосовно посла США в Україні.

“Міністр закордонних справ України чітко зазначив, що США є нашим стратегічним союзником і другом. Він наголосив, що ми вдячні за стійку підтримку Сполучених Штатів у протидії російській агресії, посиленні санкційного тиску на РФ, сприянні у проведенні реформ в Україні та досягненні європейських та євроатлантичних стандартів”, – акцентувала речниця МЗС.

Як повідомлялося, генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв’ю американському виданню The Hill заявив, що посол США в Україні Марі Йованович дала йому список людей, яких попросила “не переслідувати”.

У відповідь Державний департамент США назвав заяву Луценка “відвертою вигадкою”.

Раніше Йованович заявила, що необхідно замінити керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Related Posts