Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Німеччина закликає до діалогу з Росією. Польща повинна зробити своє

Уряд у Берліні не має проблем з економічною взаємозалежністю Німеччини та Росії, передає “Польське радіо”.

Окупація Криму триває, але це не заважає Німеччині відкрити в Росії завод «Mercedes» і закликати до діалогу з режимом Владіміра Путіна. Польща, однак, має робити своє, – наголошує експерт з питань енергетичної безпеки і головний редактор порталу BiznesAlert.pl Войцєх Якубік.

У вівторок, 2 квітня, відбулася церемонія відкриття першого в Росії автомобілебудівного заводу «Mercedes». У церемонії взяли участь президент РФ Путін, який підписав одну з автівок. Завод називається «Московія». Німецький «Daimler» побудував його приблизно 50 км від Москви в 2017 році. Концерн уклав в інвестицію понад 250 мільйонів євро. На фабриці має працювати одна тисяча працівників, які будуватимуть 25 тисяч автомобілів у рік. «Процвітаюча Росія в інтересах процвітаючої Німеччини», – такі слова прозвучали від міністра економіки і енергетики Німеччини Петера Альтмаєра, який був на урочистості.

Уряд у Берліні не має проблем з економічною взаємозалежністю Німеччини та Росії, – наголошує Войцєх Якубік. Він вважає, що Nord Stream 2 не збільшує залежності від російського газу, а санкції проти Росії повинні мати чітку політичну мету, і що діалог з Росією потрібний, бо ізоляція Росії була би небезпечною.

Таким чином, Берлін буде підтримувати тісні економічні контакти з Москвою, незважаючи на постійну напруженість у відносинах між трансатлантичною спільнотою та Росією.

Тому, Польща має використовувати співпрацю з Європейською комісією, щоб, наприклад, здійснювати нагляд над такими інвестиціями, як Nord Stream 2.

Комітет Європарламенту з питань промисловості, досліджень та енергетики, що очолює професор Єжи Бузек, сьогодні розгляне проект газової директиви, який може вплинути на газопровід. Це є прикладом міжпартійних дій в інтересах всього Європейського Союзу для усунення прогалин, в які можуть увірватися двосторонні дії Росії та Німеччини на шкоду Євроспільноти, – наголошує експерт.

Related Posts