Балтія Інші Новини Міжмор'я Польща

ЗМІ: Росія розгорнула під Калінінградом систему Мурманськ-БН

Мурманськ-БН «може зірвати зв’язок військових кораблів, літаків і сухопутних одиниць у країнах Східної, Центральної Європи та країнах Балтії»

У Калінінградській області Росії розгорнута бойову систему радіоелектронного комплексу Мурманськ-БН, яка здатна позбавити зв’язку військові кораблі, літаки і штаби противника; система працює в радіусі до 8 тисяч км, повідомляє “Польське радіо”.

Газета «Ізвєстія» стверджує, що Мурманськ-БН немає жодного відповідника серед інших систем у світі. Джерело в штаб-квартирі ВМФ Росії повідомило газеті, що цю сучасну систему наприкінці 2018 року отримав Балтійський флот – 841, одна з найсекретніших його частин.

Військовий експерт Антон Лавров повідомив газеті, що ці параметри «дозволяють створювати заворушення на великій території», а Мурманськ-БН «може зірвати зв’язок військових кораблів, літаків і сухопутних одиниць у країнах Східної, Центральної Європи та країнах Балтії». За словами Лаврова, ідеться в основному про скандинавські країни.

Інший експерт, Віктор Мураховський, зазначив, що роль Калінінградської області останніми роками зростає, оскільки в ній розташована головна база Балтійського флоту і 11-й армійський корпус берегових оборонних сил.

Газета, посилаючись на думку експертів, відзначає, що в найближчі роки роль засобів електронної боротьби на полі бою зростатиме.

Related Posts