Новини Міжмор'я Польща

Звіт у справі смоленської катастрофи оприлюднять до 2020 року

Екс-міністр національної оборони Антоні Мацєревич повідомив, що смоленська комісія закінчить роботу найпізніше на початку наступного року

Екс-міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич взяв участь у VI Полонійному форумі в американському штаті Пенсильванія. При цій нагоді політик, який очолює смоленську комісію, заявив, що смоленська драма виходить за межі інтересів Польщі, і необхідно її дослідити «з огляду на мир і світову безпеку», передає “Польське радіо”.

Колишній міністр національної оборони повідомив, що в справі авіакатастрофи, яка сталася 10 квітня 2010 року в Смоленську, тривають два розслідування, – прокурорське та комісії під його керівництвом. Друге з них закінчиться цього року і, за словами Антоні Мацєревича, «звіт буде представлений залежно від того, коли американські експерти передадуть свої результати досліджень – або ще цього року, або на початку наступного». Політик висловив упевненість, що дослідження смоленської трагедії – це одне з головних завдань польської держави.

Організатором VI Полонійного форуму є Комітет смоленської катастрофи і катинського злочину (комітет працює в США). Серед тем, які обговорено, також, зокрема, гібридна війна з участю Росії, елементом якої є дезінформаційна кампанія.

Related Posts