Аналітика Експертна думка Новини Міжмор'я Польща США

Анна Фотиґа прокоментувала критику закордонної політики Польщі

Критика союзу зі США з боку частини польських правих середовищ сходиться з позицією Росії, – оцінила євродепутатка

Євродепутатка від партії Право і справедливість Анна Фотиґа заявила, що антиамериканська риторика, присутня в польській політиці, співпадає з наративом Росії. Анна Фотиґа, колишня очільниця зовнішньополітичного відомства, прокоментувала критику закордонної політики уряду з боку частини правих середовищ, передає “Польське радіо”.

За її словами, проблеми в польсько-американських відносинах необхідно вирішувати у взаємному союзі, а не поза ним. «Ми реалізуємо розсудливу політику. Елементом цієї політики є союз зі США. У цьому союзі, – а він складний, – ми повинні помічати елементи, що викликають занепокоєння», – сказала євродепутатка Анна Фотига.

На її думку, труднощі в польсько-американських відносинах не виправдовують того, щоб ставити цей союз під сумнів. «Щодо голосів на правій стороні, я хотіла б, щоб наші політики знали, що це є елементом оповіді, яку веде Кремль», – додала євродепутатка.

Частина польських правих середовищ висловлює побоювання, що США можуть підтримати ймовірні майнові претензії єврейських організацій до Польщі. Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький останньої суботи прокоментував цю справу словами: «Ми були тут жертвами, яких під час Другої світової війни вбивали найбільше і ніколи не погодимося на будь-які виплати комусь із цієї причини, будь-які компенсації», – сказав глава польського уряду.

Related Posts