Новини Міжмор'я Польща

Міністр спорту Польщі очолив Всесвітнє антидопінгове агентство

Вітольд Банька став спільним кандидатом континентів на голову ВАДА

Міністр спорту і туризму Польщі Вітольд Банька став спільним кандидатом континентів на посаду голови Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА). Вибір зроблено під час засідання Ради фундації ВАДА у Монреалі, передає “Польське радіо”.

Насправді це означає, що Вітольд Банька буде очолювати Всесвітнє антидопінгове агентство від січня. Офіційне вчорашнє рішення Ради фундації ВАДА мають ще затвердити у листопаді, під час конгресу організації у Катовицях. Каденцію на новій посаді нинішній міністр спорту Польщі зможе почати 1 січня.

Вітольда Баньку привітали вчора президент та прем’єр-міністр Польщі. «Міністр Вітольд Банька переміг на виборах на голову WADA – Всесвітнього антидопінгового агентства. Браво! Вітаємо!» – написав у Twitter Анджей Дуда.

«Величезні вітання новому голові WADA Вітольду Баньці! Я переконаний, що Твій вибір і довіра до тебе буде справжньою доброю зміною та стимулом, якого так сильно потребує нині світовий спорт», – написав Матеуш Моравєцький.

Вітольд Банька заявляв, що якщо стане головою ВАДА, то серед іншого збільшить активність спортсменів у боротьбі з допінгом та створить Фонд антидопінгової солідарності.

Представники континентів та олімпійського руху мають по половині місць у Раді фундації Всесвітнього антидопінгового агентства.

Related Posts