Грузія/Вірменія Новини Міжмор'я Позиція Польща

Карчевський: Вступ Грузії до НАТО та ЄС – надзвичайно важливий

Спікер польського Сенату наголосив, що євроатлантична інтеграція має вагоме значення в контексті миру в регіоні Чорного моря

Вступ Грузії до НАТО та ЄС є надзвичайно важливим в контексті гарантування миру в регіоні Кавказу та Чорного моря, – заявив спікер польського Сенату Станіслав Карчевський. Політик перебуває в Тбілісі з дводенним візитом. У середу Станіслав Карчевський зустрівся з президент Грузії Саломе Зурабішвілі, прем’єр-міністром Мамукою Бахтадзе та міністром закордонних справ Давідом Залкаліані, передає “Польське радіо”.

Маршал польського Сенату запевнив своїх спврозмовників у незмінній підтримці на шляху Тбілісі до євроатлантичних структур. Як наголосив Карчевський, «Грузія своєю активністю та реформами заслужила на цей аванс, яким вона вважає вступ до НАТО та ЄС».

«Грузія на це чекає, і в суспільстві є дуже сильна підтримка цих стремлінь. Грузинські політики прагнуть пришвидшити цей процес, оскільки бояться з одного боку – що суспільство втратить терпець, а з другого – реакції Росії».

За словами спікера польського Сенату, загроза з боку Росії є реальною.

Related Posts