Балтія Інші Новини Міжмор'я Польща Про Україну

У Сенаті триває саміт голів парламентів країн Цетрально-Східної Європи

Поліики розмовляють про «Падіння комунізму в Центрально-Східній Європі». Серед почесних гостей саміту – колишній Посол України в РП Дмитро Павличко

У польському Сенаті триває четвертий саміт голів парламентів країн Цетрально-Східної Європи. До Варшави приїхали представники понад двадцяти країн. Політики розмовляють про «Падіння комунізму в Центрально-Східній Європі». Дата проведення саміту збігається з тридцятою річницею проведення у Польщі частково вільних виборів, передає “Польське радіо”.

Голова парламенту Естонії Генн Поллюаас наголосив на тому, що свободу, яку вдалося вибороти країнам регіону, не можна вважати чимось даним раз і назавжди:

«Ми повинні робити все, що в наших силах, щоби зміцнювати безпеку та нашу державність, щоби жоден естоненць не був змушений відчувати домінацію зовнішньої сили. На жаль, все вказує на те, що геополітичні амбіції комуністичного режиму перейняла Російська Федерація».

У саміті беруть участь діячі антикомуністичного підпілля з різних європейських країн. Серед почесних гостей саміту – колишній Посол України в РП, український поет та громадський діяч Дмитро Павличко.

Related Posts