Балтія НАТО Новини Міжмор'я Польща Співробітництво США

Присутність військ США корисна і для Польщі, і для регіону

Посилена присутність американських військових сил у Польщі буде корисною для всього регіону, – заявив президент Анджей Дуда

На основі підписаної 12 червня в Білому домі угоди до Польщі направлять додатково тисячу солатів США. Також на території Польщі будуть створені навчальні та логістичні центри і американське командування дивізії, передає “Польське радіо”.

У розмові з кореспондентом Польського радіо президент Анджей Дуда зазначив, що нові сили США вписуються в стратегію НАТО для Центрально-Східної Європи: «Ми це робили в повній координації і співпраці зі штаб-квартирою Північноатлантичного альянсу. Я вважаю, що це дія на благо спільноти – будувати сферу безпеки в нашій частині Європи. Причому, ця безпека служить не лише Польщі, але й балтійським країнам; і з їхнього боку є позитивні відгуки про постанови, які ми підписали зі США».

Нові рішення, які стосуються зокрема збільшення військової присутності США, – це чергова відповідь на загрозу з боку Росії. Зараз у Польщі дислокується приблизно 4500 американських солдатів.

Related Posts