Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Про Україну Співробітництво США

США виділять Україні $4 млн на поліпшення захищеності військових складів

У Вашингтоні підписаний Меморандум про надання США допомоги Україні у сфері зберігання боєприпасів на суму $4 млн, повідомляє “Європейська правда”.

У столиці США відбулося засідання представників українсько-американської групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю, на якому був підписаний документ.

“Т.в.о. директора Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Руслан Німчинський і помічник держсекретаря США з військово-політичних питань Кларк Купер у присутності посла України в США Валерія Чалого підписали Меморандум про надання Сполученими Штатами допомоги Україні у сфері зберігання боєприпасів, яким передбачається виділення американською стороною не менш як $4 млн на поліпшення захищеності військових складів на території України”, – йдеться в повідомленні на сторінці посольства у Facebook.

На засіданні посол України в США Валерій Чалий зазначив зростаючу довіру між двома країнами, зокрема “в чутливих сферах, і роль робочої групи у поглибленні відносин стратегічного партнерства між двома державами”.

Засідання українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю проводяться двічі на рік, почергово у Києві та Вашингтоні, є важливим двостороннім форумом для обговорення взаємодії між державами в сфері міжнародної безпеки, запобігання розповсюдженню зброї масового знищення та засобів її доставлення, контролю технологій, чинної санкційної політики в контексті протидії російській агресії.

Related Posts