Новини Міжмор'я Польща

Почався черговий етап кампанії «Стань солдатом Республіки Польща»

Міністр національної оборони Маріуш Блащак звернув увагу, що основою безпеки Польщі та поляків є Військо польське

Відкрито черговий – уже четвертий етап кампанії «Стань солдатом Республіки Польща». Її метою є збільшити особовий стан польської армії. Від жовтня 2018 року, коли кампанія почалася, подано майже 17 тисяч заяв про вступ у ряди Війська польського, передає “Польське радіо”.

Міністр національної оборони Маріуш Блащак зазначив, що основою безпеки Польщі та поляків є армія: «Військо польське мусить бути більш численним, Військо польське мусить мати найсучасніше обладнання, а солдати Війська польського повинні отримувати гідну платню. Тому, щоб військо було численнішим, служить кампанія „Стань солдатом Республіки Польща”. Сьогодні в цьому гарному місті, надморському курорті Леба, я відкриваю четверий випуск кампанії „Стань солдатом Республіки Польща”».

У маршрут знову вирушать вербувальні автобуси польської армії, які цього разу відвідають три північні воєводства: Західно-Поморське, Поморське та Вармінсько-Мазурське.

Очільник Міністерства національної оборони Маріуш Блащак додав, що підготовлено також нову акцію – «Військовий виклик»; від 13 липня кожної суботи у визначених гарнізонах можна буде оглянути обладнання і взяти участь у заняттях, які проходять також солдати Війська польського.

В інтерв’ю на телеканалі TVP Info міністр національної оборони Маріуш Блащак заявив, що служба в польській армії дозволяє розвинути вміння, а також вона добре оплачується.

Related Posts