Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Про Україну

Нова очільниця Єврокомісії підтримує збереження санкцій проти Росії

Урсула фон дер Ляєн нагадала про анексію Росією Криму та її спроби максимально поділити Європу , передає “Польське радіо”.

Новообрана президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєннаголосила, що з Кремлем треба говорити з позиції сили і зберігати чинні санкції проти РФ.

Про це екс-міністр оборони Німеччини заявила в інтерв’ю виданню «La Repubblica».

Фон дер Ляєн наголосила, що РФ демонструє ворожу поведінку вже протягом тривалого часу і нагадала про анексію Криму та спроби максимально поділити Європу.

«Кремль не прощає жодної слабкості. З позиції сили ми повинні підтримувати нинішні санкції і в той же час продовжувати діалог», – наголосила вона.

«Ми також вдосконалюємося у демонтажі дезінформаційних сюжетів і кампаній в соціальних мережах з фейковими новинами. Це наш привілей як демократій – відповідати прозорістю, вільною пресою і відкритими дискусіями», – заявила фон дер Ляєн.

Нагадаємо, Європарламент 16 липня затвердив екс-міністра оборони Німеччини Урсулу фон дер Ляйєн на пост президента Єврокомісії. Вона стане першою жінкою на в історії цієї посади. Німецька політикиня вступить на посаду в листопаді, коли закінчаться повноваження чинного глави Єврокомісії Жан-Клода Юнкера.

Зазначимо, що польські євродепутати були серед тих, хто підтримав кандидатуру Урсули фон дер Ляєн на посаду голови Єврокомісії.

Related Posts