Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Поляки відповідатимуть за організацію незаконного перетину кордону

Четверо поляків відповідатимуть за нелегеальне переправлення через українсько-польський кордон п’ятьох афганців

У Польщі п’ятеро громадян Афганістану відповідатимуть за незаконний перетин кордону, а четверо поляків – за організацію нелегального переправлення. Усі визнали свою вину. Прокуратура попросила суд винести їм вироки без розгляду справи, передає “Польське радіо”.

За інформацією речниці Окружної прокуратури у Перемишлі Марти Пентковської, 28-річний громадянин Польщі, житель Перемишльського повіту, відповість за створення двох організованих злочинних груп. Одна з них займалася на терені Підкарпатського воєводства незаконним оборотом контрабанди цигарок з України без польських акцизних марок. Друга – організацією незаконного перетину польсько-українського кордону.

За словами прокуратури, у березні цього року поляк організував незаконний перетин державного кордону сімох громадян Афганістану, а потім намагався організувати подальше їх перевезення углиб країни.

Як розповіла тоді речниця Бескидського відділу Прикордонної служби майор Ельжбєта Пікор, афганці перетнули кордон з України до Польщі пішки, користуючись вказівками, як сказали вони, випадкового громадянина України.

«У них не було ані грошей, ані документів. Вони пояснили, що за переправлення до Польщі заплатили по 3 тисячі євро кожен. З польського боку на них чекали поляки, які автомобілями мали перевезти їх на захід Європи», – додала речниця.

Інші обвинувачені відповідатимуть за участь у злочинній групі та за організацію незаконного перетину державного кордону, а афганці – за незаконний перетин кордону Польщі.

Related Posts