Антиросійський фронт Інші Новини Міжмор'я

Словаччина підтримує антиросійські санкції ЄС

Президентка Зузана Чапутова сказала, що Словаччина підтримуватиме санкції ЄС проти Росії до виконання нею мінських домовленостей

Нова президентка Словаччини Зузана Чапутова в інтерв’ю німецькому виданню «Frankfurter Allgemeine Zeitung» наголосила, що її країна підтримує економічні санкції Європейського Союзу проти Росії. За її словами, їх можуть скасувати тільки після виконання Кремлем визначених умов, передає “Польське радіо”.

«Ми сприймаємо Росію як важливого глобального гравця, з яким ми мусимо прагнути до конструктивного діалогу. Але це ніколи не може відбуватися за рахунок цінностей, що ми спільно поділяємо в Європейському Союзі. Це стосується теж економічного співробітництва», – заявила словацька президентка.

«Щодо ставлення Росії до України, то ми однозначно поділяємо позицію Євросоюзу і підтримуємо економічні санкції аж до нормалізації ситуації, тобто виконання мінських домовленостей», – заявила Чапутова.

Вона звернула увагу, що, як й в інших країнах Європи, також у Словаччині Росія намагається впливати на громадську думку, використовуючи фейкові новини. Вона нагадала теж, що торік Словаччина витурила російського дипломата, якого звинуватили у шпигунстві.

Related Posts