Антиросійський фронт Грузія/Вірменія Новини Міжмор'я

У ПАРЄ засудили незаконні “вибори” в окупованій Абхазії

У Парламентській асамблеї Ради Європи заявили про нелегітимність проведених напередодні так званих президентських виборів в окупованому Росією грузинському регіоні Абхазії.

Про це заявили у понеділок співдоповідачі ПАРЄ по Грузії Тітус Корлатеан (Румунія) і Клод Керн (Франція), повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Страсбурзі.

«Ми вкотре заявляємо про нашу повну підтримку територіальної цілісності і суверенітету Грузії у межах міжнародно визнаних кордонів. Так звані «президентські вибори» у грузинському регіоні Абхазія 25 серпня 2019 року є нелегальними та незаконними», – наголосили в ПАРЄ.

Парламентарії засудили такі дії окупаційної влади.

У ПАРЄ повідомили, що доповідачі здійснять моніторинговий візит до Грузії 17-18 вересня.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство закордонних справ України засудило проведення 25 серпня під контролем РФ «фейкових» виборів в окупованому регіоні Грузії Абхазії.

Територія Абхазії та Цхінвальського регіону офіційно оголошена в Грузії окупованою після військових дій між Росією і Грузією у серпні 2008 року. Тоді РФ визнала “незалежність” цих двох грузинських регіонів та перекинула туди додаткові війська і озброєння. Світові держави, окрім Венесуели, Нікарагуа, Науру і Сирії – таку «незалежність» не визнають.

Related Posts