Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

Українські і польські прикордонники запобігли незаконному переправленню людей

Українські і польські прикордонники спільними зусиллями затримали організатора незаконного переправлення через кордон іммігрантів з Туреччини

Польські прикордонники затримали у Медиці громадянина Туреччини, підозрюваного в організації незаконного переправлення через державний кордон його співвітчизників. З українського боку затримано п’ятьох громадян Туреччини, котрі мали намір перейти кордон з України до Польщі, передає “Польське радіо”.

За інформацією речниці Бескидського відділу прикордонної служби Польщі Ельжбєти Пікор, затримати їх вдалося завдяки співпраці польської та української прикордонних служб.

За її словами, українські прикордонники минулого понеділка поінформували польську сторону про затримання у себе групи з п’яти громадян Туреччини, зокрема двох дітей, котрі намагалися незаконно перейти кордон до Польщі.

Як розповіла Пікор, польські прикордонники під час контролю у напрямку в’їзду до Польщі відправили на додаткову перевірку декілька підозрілих транспортних засобів. “В одному з них, в Audi з німецькою реєстрацією, повертався з України 38-річний громадянин Туреччини із дозволом на постійне проживання у Німеччині. Під час додаткового контролю (…) було з’ясовано, що, зокрема, чотири турецькі посвідчення особи належать, ймовірно, затриманим в Україні його землякам. Беручи до уваги усі встановлені факти та оприлюднені документи, виникла обґрунтована підозра, що громадянин Туреччини організував перетин державного кордону із порушенням правил групі громадян Туреччини, затриманих в Україні”, – додала речниця.

Затриманому чоловіку висунули обвинувачення. За організацію незаконного перетину кордону йому загрожує до 3 років позбавлення волі.

Related Posts