Антиросійський фронт НАТО Новини Міжмор'я Польща

Міністр оборони: Винищувачі F-35 дадуть перевагу і будуть стримувати агресора

Маріуш Блащак наголосив, що американські літаки F-35, що має намір придбати Польща, є “невидимими” для систем протиповітряної оборони Росії

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак сказав, що польські військово-повітряні сили отримають перевагу над іншими після придбання американських багатоцільових винищувачів F-35, передає “Польське радіо”.

Блащак сказав Польському радіо, що ці літаки “невидимі” для російських систем протиповітряної оборони. А тому вони дають перевагу польській авіації і будуть стримувати можливого агресора.

Маріуш Блащак не підтримав думку, що придбання цих літаків поглине кошти на модернізацію інших видів озброєння. Він наголосив, що ці кошти є достатніми.

“Я створив фінансові та формально-правові основи для динамізації процесу купівлі, модернізації техніки Війська польського, прийняв план технічної модернізації до 2026 року, а нині працюю над 15-річною перспективою”, – заявив міністр.

“Це відповідає принципам НАТО і ще восени цей план буде затверджено. Той (план) до 2026 року є вже рекордним, коли ми говоримо про військові закупівлі. Він складає 185 млрд злотих (понад 42 млрд євро)”, – додав Маріуш Блащак.

Міністр оборони Польщі додав, що він веде перемовини у справі ціни на літаки F-35.

Related Posts