Новини Міжмор'я Польща Співробітництво США

Польща та США повинні прагнути до збільшення кількості спільних навчань спецпідрозділів

Міністр Маріуш Блащак і генерал-лейтенант Річард Кларк обговорили «перспективи та плани спільної підготовки солдатів польських та американських спецсил»

Польща та США повинні прагнути до збільшення кількості спільних навчань спеціальних військ, – підкреслив у п’ятницю глава Міністерства національної оборони Маріуш Блащак під час зустрічі з командувачем американських спецоперацій генерал-лейтенантом Річардом Кларком, передає “Польське радіо”.

За даними Міністерства оборони Польщі, головними темами п’ятничних переговорів були «перспективи та плани спільної підготовки солдатів польських та американських спецсил».

Міноборони Польщі у прес-релізі повідомляє, що міністр Маріуш Блащак під час зустрічі вказував, що «Польща та США повинні прагнути до збільшення кількості спільних навчань спецпідрозділів». Голова оборонного відомства Польщі підкреслив, що «збільшуючи присутність американських військ у нашій країні, можна розширити систему підготовки спецсил обох країн».

За даними Міністерства оборони, співрозмовники підтвердили професіоналізм польських та американських солдатів під час спільних операцій у різних частинах світу, включаючи Ірак та Афганістан.

Генерал Кларк також представив наміри США щодо наступної співпраці військ спеціального призначення США та Польщі.

Related Posts