Новини Міжмор'я Польща США

Президенти Польщі та США вважають Nord Stream 2 загрозою для Європи

Повідомляється, що у кулуарах саміту ООН Анджей Дуда і Дональд Трамп говорили, зокрема, про можливості перешкоджання Nord Stream 2

Президенти Польщі та Сполучених Штатів погодилися, що газогін Nord Stream 2 – це загроза для Європи і потрібно зупинити його будівництво, передає “Польське радіо”.

Речник Білого дому поінформував журналістів, що Анджей Дуда і Дональд Трамп обговорили це питання в кулуарах саміту Організації Об’єднаних Націй. «Голови обох держав назвали газогін Nord Stream 2 загрозою для енергетичної безпеки Європи», – наголосив речник.

Він додав, що Дуда і Трамп погодилися продовжувати пошуки шляхів перешкоджання побудові суперечливої газомагістралі. США обмірковують санкції проти цього проєкту, але дотепер вони не прийняли рішення про їхнє запровадження.

Російський газовий монополіст Ґазпром розраховує ввести в експлуатацію Nord Stream 2 до кінця року, незважаючи на те, що Данія досі не дала дозволу на прокладання трубопроводу її територією.

Нагадаємо, у понеділок Дональд Трамп і Анджей Дуда підписали декларацію про розгорнуте військове співробітництво між Польщею та США, що конкретизує збільшення американської військової присутності.

Related Posts