Антиросійський фронт Грузія/Вірменія Новини Міжмор'я Про Україну

У ПАРЄ провели акцію проти присутності російської делегації

У Парламентській асамблеї Ради Європи емоційно виступили з протестом проти присутності російської делегації та обвинуватили організацію у відступі від демократичних цінностей

Акція відбулася безпосередньо у сесійній залі під час обговорення питання порушення прав людини та придушення мирних демонстрацій у Москві, передає “Польське радіо”.

Щойно розпочав виступати депутат Держдуми РФ Петро Толстой, активісти розгорнули український і грузинські прапори та висловили свою рішучу незгоду із присутністю російської делегації в Асамблеї. Активісти наголосили, що Росія – це терористична держава, і що для ПАРЄ є соромом рішення про безумовне повернення РФ. Учасники акції також відзначили, що нині Рада Європи, делегати Парламентської асамблеї, які підтримали повернення російської делегації, повинні розділити відповідальність за злочини і знищення демократії кремлівським режимом.

«Сьогодні для усіх нас загрозою є Росія, терористична держава. Зараз ми знаходимося в особливій організації, яка покликана захищати права людини. Цього літа було ухвалено рішення із повернення терористичної держави Росії до Асамблеї. Це є неприйнятно із цінностями та витоками, на засадах яких існує ця організація», – заявив один із організаторів акції Рафаль Сужек.

Він повідомив, що безпосередньо в акції взяли участь українці, поляки, кримські татари, але координація її організації проходила поміж активістами з багатьох інших країн Європи.

Як повідомляв Укрінформ, 30 вересня – 4 жовтня у Страсбурзі проходить осіння сесія ПАРЄ. Українська делегація не бере участь у засіданні у відповідь на безумовне повернення РФ до Асамблеї. До часткового бойкоту також приєдналися Латвія, Литва, Естонія, Грузія, які об’єдналися у неформальну групу «Балтік+».

Related Posts