Грузія/Вірменія Новини Міжмор'я

Грузія заявила про дедалі більші провокації з боку Росії

Влада Грузії повідомила, що в різних районах уздовж окупаційної лінії російські солдати і сепаратисти влаштовують провокації, передає Польське радіо.

Посилюється напруженість в зоні грузино-південноосетинського конфлікту. Влада Грузії повідомляє, що в різних районах уздовж окупаційної лінії російські солдати і сепаратисти влаштовують провокації.

Тбілісі вказує, зокрема, на переміщення бетонних огорож та огорож з колючого дроту вглиб Грузії і установку нових контрольно-пропускних пунктів.

Влада Грузії звертає увагу на те, що такі дії російської армії і самопроголошеної влади Південної Осетії порушують угоду про припинення вогню і стають причиною зростання напруженості серед жителів прикордонних сіл.

Грузинські служби повідомили міжнародним організаціям про цю ситуацію і підтримують контакт з керівництвом наглядової місії Європейського Союзу, яка працює в зоні південноосетинського конфлікту.

Влада в Тбілісі називає дії Росії і сепаратистів «повзучою окупацією».

У 2008 році, невдовзі після війни, Грузія розірвала дипломатичні відносини з Росією. Унаслідок російської агресії Тбілісі втратило контроль над Південною Осетією і Абхазією. Обидва регіони були визнані грузинами тимчасово окупованими Росією.

Related Posts