Новини Міжмор'я Польща

Суд заарештував підозрюваного в оскверненні польських, угорських і єврейських пам’яток та пам’ятника бійцям АТО

23 січня за клопотанням Офісу генпрокурора обрано безальтернативний запобіжний захід тримання під вартою підозрюваному у скоєнні низки тяжких і особливо тяжких резонансних злочинів, який 18 місяців переховувався від слідства, передає Польське радіо.

Офіс генерального прокурора України повідомляє, що заарештовано підозрюваного в оскверненні польських, угорських і єврейських пам’яток та пам’ятника бійцям АТО.

“У четвер, 23 січня 2020 року, за клопотанням Офісу Генерального прокурора обрано безальтернативний запобіжний захід – тримання під вартою підозрюваному у скоєнні низки тяжких і особливо тяжких резонансних злочинів, який 18 місяців переховувався від слідства”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідчих, вказана особа підозрюється у причетності до підриву ручної гранати та хуліганських дій, що полягали в оскверненні могильного комплексу цадика Нахмана у 2016 році, підриву гранати РГД-5 на території Черкаського відділку поліції у 2017, підриву пам’ятника Угорському народу на Верецькому перевалі (межа Львівської та Закарпатської областей), що мало місце у 2017 році.

Також йому інкримінують розпалювання національної ворожнечі та ненависті, що мали місце в урочищі Гута Пенятська в Бродівському районі Львівської області і на території заповідника “Биківнянські могили”, а також спаплюження юдейської релігійної святині – синагоги “Цорі Гільод” у м. Львові у 2017 році; вчинення хуліганських дій біля посольств США та Литви.

Слідство підозрює заарештованого у закінченому замаху на вбивство, вчиненому способом небезпечним для життя багатьох осіб, із застосуванням невідомого вибухового пристрою у м. Києві під час святкування Дня Незалежності у 2017 році.

Окрім того, слідство вважає його причетним до розфарбовування пам’ятника воїнам АТО, застосування вибухового пристрою біля пам’ятника воїнам АТО у 2017 році, підриву ручної гранати біля входу приймальні політичної партії “Національний корпус” у 2017 році.

Related Posts