Новини Міжмор'я Польща

У Польщі кажуть, що новий вірус з Китаю менш небезпечний, ніж попередні штами

Цей коронавірус радше не становить небезпеки для дітей, а загальний рівень смертності у випадку зараження ним низький , передає Польське радіо.

Новий вірус з Китаю не такий небезпечний, як штами, що з’явилися у попередні роки. Про це в ефірі Першого каналу Польського радіо розповіла Ізабеля Кухарська з Державної санітарної інспекції. Вона нагадала, що в минулому світ вже стикався з подібними мутаціями коронавірусу.

Кухарська зазначила, що цей штам радше не становить небезпеки для дітей, а загальний рівень смертності у випадку зараження ним низький:

«Нам відомо, що смертність після зараження цим вірусом є, однак, значно меншою, ніж це було у випадку SARS i MERS. У випадку SARS вона досягала 20%, а MERS – навіть 40%. Тобто 40% заражених (звісно, якщо йдеться про статистику) могли не пережити цієї інфекції. У даному випадку це максимально 4%, тоді як у середньому ми говоримо про 2,5% смертності. Це плюс».

Ізабеля Кухарська звернула увагу, що польські санітарні служби постійно відслідковують ситуацію і готові у разі потреби організувати карантин для інфікованих осіб.

Дотепер унаслідок зараження коронавірусом у Китаї померло понад 100 людей з не менш ніж 4,5 тисяч інфікованих.

Related Posts