Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Позиція

Кислиця: проєкт рішення ПАРЄ щодо РФ – черговий рівень блюзнірства, якщо не збочення

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця назвав блюзнірством рішення ПАРЄ доручити підготовку проєкту щодо санкцій проти РФ людині, яка готувала підгрунтя для повернення російської делегації.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це Кислиця написав у Twitter.

“Доручити хрещеному батьку безумовного повернення Росії в ПАРЄ, Коксу, підготовку доповіді про оскарження її повноважень – це навіть не смішно. Це черговий вищий рівень блюзнірства, якщо не збочення”, – написав він.

Сьогодні у ПАРЄ погодили попередній проєкт рішення щодо оскарження повноважень російської делегації через порушення росіянами зобов’язань перед Радою Європи.

Документ підготовлений у моніторинговому комітеті одним з ключових лобістів Росії у ПАРЄ, нідерландським лівим Тіні Коксом. Він пропонує уникнути накладання на РФ будь-яких обмежень та стверджує, що Росія показала прогрес у виконанні вимог ПАРЄ.

Як повідомлялося раніше, у вівторок у другому турі голосування росіянина Толстого обрали віцепрезидентом ПАРЄ, попри його антисемітські заяви.

Проєкт Кокса ще може бути змінений у пленарному залі, українська делегація планує подати до нього низку поправок. Примітно, що напередодні асамблея ухвалила жорстке рішення про покарання Польщі за недемократичні дії уряду.

Related Posts