Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща

Rzeczpospolita: Польські спецслужби застерігають від росіян

Агентство внутрішньої безпеки попереджає про можливе втручання Росії перед виборами у Польщі

Польща повинна захиститися від впливу Кремля на президентські вибори. Про це говориться в офіційному виданні Агентства внутрішньої безпеки Польщі, повідомляє Польське радіо.

«Інформаційні вибухи, інформаційні хвилі та операції впливу – це три види інформаційно-психологічних операцій, які здійснюють росіяни перед президентськими виборами в інших країнах. Це випливає з найновішого випуску „Огляду внутрішньої безпеки”, що є періодичним виданням Агентства внутрішньої безпеки, яке за декілька місяців до виборів президента у Польщі несподівано взялося за тему впливу росіян на вибори в інших країнах», – читаємо у Rzeczpospolita.

Як пише польська газета, в основі тексту – приклади Франції та США.

«Автор нагадує про спроби дискредитації Емманюеля Макрона перед виборами у Франції у 2017 році та спроби росіян призвести до масових заворушень на півдні США перед виборами в 2016 році, коли переміг Дональд Трамп. Про Польщу в публікації говориться небагато, не враховуючи кінцевих рекомендацій. Автор пише, серед іншого, про необхідне навчання штабів кандидатів та включення виборчих органів у критичну інфраструктуру», – говориться у статті.

За словами Rzeczpospolita, автором публікації є доктор Міхал Войновський, історик, який також досліджує російську геополітичну думку та теорію інформаційних війн. Чи збігаються його погляди з позицією Агентства внутрішньої безпеки? На це запитання спецслужби не відповіли польському виданню, попросивши для цього більше часу.

Related Posts