Новини Міжмор'я Польща

Міністр юстиції: Судова реформа в Польщі не порушує принципів закону ЄС

Відповідно до європейського права питання організації судової влади та здійснення правосуддя є внутрішньою справою кожної країни ЄС, – вказує міністр, передає Польське радіо.

Судова реформа в Польщі не порушує принципів європейського правосуддя. Про це в ефірі Польського радіо сказав депутат партії «Право і справедливість» Марек Аст.

У вівторок заступниця голови Європейської комісії Вера Йоурова зустрілася з міністром юстиції у зв’язку з реформою польської судової системи.

За словами Марека Аста, на результат цього візиту доведеться почекати. Міністр додав, що відповідно до європейського права питання організації судової влади та здійснення правосуддя є внутрішньою справою кожної країни ЄС.

Про зміни в системі правосуддя Вера Йоурова також говорила з маршалами Сейму та Сенату і першим президентом Верховного Суду.

Закони, що стосуються судоустрою та судочинства, оскаржені Єврокомісією, чекають на підпис президента. На сьогодні Анджей Дуда запросив до Президентського палацу представників парламентських клубів та клубу Конфедерації.

Related Posts