Грузія/Вірменія Новини Міжмор'я

Влада в Тібілісі: На окупованих Росією територіях дискримінують грузинів

Влада в Тбілісі б’є на сполох, що в окупованих Росією регіонах дискримінують грузинське населення

У Південній Осетії самопроголошена влада заблокувала грузинам можливість перетинати тимчасову прикордонну лінію, а останніми днями з аптек та магазинів вилучено всі ліки та медичні препарати з написами грузинською мовою, – повідомила грузинська міністр з питань примирення Кетеван Ціхелашвілі, передає Польське радіо.

Раніше сепаратисти, за підтримки російських військ, проводили акцію зі знищення пам’яток грузинської культури на окупованих територіях.

За даними грузинської влади, в окупованій Росією Південній Осетії поглиблюється гуманітарна криза. Дедалі більше людей потребують допомоги лікарів та доступу до медикаментів, гігієнічних засобів та їжі.

Грузинське Міністерство з питань примирення звертає увагу на те, що сепаратисти заблокували можливість надання допомоги найбільш нужденним людям. Водночас, очільниця міністерства наголошує, що усунення з аптек, медичних пунктів і крамниць грузинських ліків та медичних препаратів, наносить удар не лише грузинам, які живуть у Південній Осетії, але також й самим осетинцям.

Водночас грузинські журналісти нагадують, що південноосетинські сепаратисти, за підтримки російської армії, вже раніше руйнували грузинські церкви, пам’ятки культури та навіть надмогильні пам’ятники на кладовищах.

Related Posts