Антиросійський фронт НАТО Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво США

Анджей Дуда: Сили США у Польщі через війну в Україні та імперські спокуси Росії

Президент Польщі заявив, що польська влада запросила війська НАТО і армію США до країни у зв’язку з початком війни в Україні та посиленням імперських амбіцій РФ, передає Польське радіо.

«Ми набагато безпечніші завдяки присутності союзних сил та армії Сполучених Штатів», – заявив президент Польщі Анджей Дуда. Він зазначив, що запрошення до Польщі союзних військ було необхідним у зв’язку з початком війни в Україні та загрозою зростання імперських спокус Росії.

Польський лідер під час зустрічі у четвер з жителями міста Турек у Великопольському воєводстві наголосив на значенні військової безпеки, зокрема, розбудові та модернізації польської армії.

За словами Дуди, військова безпека збільшується також завдяки присутності союзних військ у Польщі, які влада запросила до країни. «Усі знають чому – тому, що в Україні почалася війна і виявилося, що є реальна небезпека, що будуть зростати ті імперські спокуси, і що потрібно показати, що Північноатлантичний альянс – живий», – сказав Дуда.

Він зазначив, що важливо було теж показати, що кордон НАТО не пролягає по Одрі, натомість справжній східний фланг є там, де він знаходиться від 1999 року і охоплює Польщу та країни Балтії.

Related Posts