Новини Міжмор'я Польща

Через коронавірус можливі зміни у виборчій кампанії в Польщі

Анджей Дуда не виключив необхідності скасування передвиборчих зустрічей та зібрань у зв’язку з подальшим поширенням епідемії коронавірусу у Польщі, передає Польське радіо.

У середу президент Польщі Анджей Дуда не виключив, що поява коронавірусу у Польщі може вплинути на перебіг виборчої кампанії. Під час зустрічі з журналістами перед лікарнею у місті Коньське у Свєнтокшиському воєводстві президент сказав, що ситуація, пов’язана з коронавірусом є динамічною, а тому можливі зміни у програмі зустрічей з виборцями.

«Якщо виявиться, що коронавірус буде поширюватися, то, можливо, необхідно буде відмовитися від зібрань, зустрічі, пов’язані з виборчою кампанією, теж тоді не проходитимуть. Я не можу цього передбачити, але ми будемо діяти відповідально і будемо діяти так, аби максимально захистити здоров’я поляків, бо це найважливіше», – сказав Анджей Дуда.

Президент підкреслив, що процедури у справі першого випадку коронавірусу у Польщі введено зразково. Пацієнт, у якого виявили коронавірус, перебуває під наглядом лікарів в інфекційному відділенні лікарні в місті Зєльона-Ґура на заході Польщі. Заражений житель Любуського воєводства повернувся до Польщі з Німеччини автобусом. Його стан стабільний.

Нагадаємо, нещодавно у Польщі стартувала виборча кампанія. Перший тур найближчих виборів президента Польщі відбудеться 10 травня.

За найновішою інформацією Міністерства здоров’я Польщі, у зв’язку з коронавірусом у Польщі госпіталізовано 65 осіб. Крім того, 349 людей перебуває на домашньому карантині, а 4540 осіб – під наглядом санітарно-епідеміологічної служби.

Related Posts