Новини Міжмор'я Польща

“Антикризовий щит” також надасть допомогу культурним діячам

Пйотр Ґлінський заявив, що запланові рішення в галузі культури включають, між іншим, дві нові грантові програми

Підтримка митців та артистів, а також культурних установ, діяльність яких не може бути продовжена через поширення коронавірусу – це також частина програми “Антикризовий щит”. Міністерство розвитку оголосило, що сьогодні надішле президентові проект акту, який запровадить деякі нові рішення, передає Польське радіо.

Віце-прем’єр-міністр Пйотр Ґлінський заявив, що запланові рішення в галузі культури включають, між іншим, дві нові грантові програми. Він пояснив, що одна з них – “Мистецтво, культура в інтернеті”, яка полягає у підтримці розвитку цифрових форм представлення художньої творчості, а інша програма стосуєтсья компенсації збитків у світі культури, спричинених епідемією.

“Крім того, врегулювання програм міністра культури має бути адаптоване до нинішньої кризової ситуації”, – додав віце-прем’єр-міністр. Він сказав, що мова йде про 32 програми, якими користуються 32 тисячі працівників польської культури. “Це буде гнучкий підхід до реалізації та врегулювання цих програм”, – пояснив він.

“Антикризовий щит” – це комплекс заходів, які в умовах коронавірусної епідемії повинні підтримувати підприємців, службовців та державні інвестиції. Орієнтовна вартість пакета – близько 212 мільярдів злотих.

Related Posts