Антиросійський фронт НАТО Новини Міжмор'я США

НАТО відповість на пропаганду і дезінформацію Росії

Відповіддю НАТО на пропаганду та дезінформацію з боку Росії буде прозорість та висвітлення фактів. Про це сказав генсекретар Альянсу Єнс Столтенберґ під час відеоконференції з журналістами, повідомлє Польське радіо.

Під час відеоконференції главу НАТО запитали про дезінформацію Росії не лише стосовно пандемії коронавірусу, а й у зв’язку з розширенням Північноатлантичного альянсу на Північну Македонію.

«Ми бачимо приклади дезінформації та пропаганди, і найкращим рішенням Альянсу буде надання точної інформації про те, що ми робимо. НАТО відповість прозорістю, правдою та відстоюванням прав відкритого суспільства та вільної преси, що важливо, особливо в такі часи, як зараз», – підкреслив Столтенберґ.

Генсек Північноатлантичного альянсу також наголосив на єдності НАТО та розповів про широку підтримку громадян, про що свідчить нещодавнє опитування настроїв серед країн-членів. «Незважаючи на багаторічну пропаганду та дезінформацію, підривання єдності і сили НАТО, дійсність є такою, що підтримка серед суспільств дуже сильна«», – вказав Єнс Столтенберґ.

Дослідження, яке навів Єнс Столтенберг, показує, що 81 відсоток опитаних виступає за міцний оборонний союз між Європою та США, а 76 відсотків вважають, що у випадку, якщо на їхню країну нападуть, інші країни повинні допомогти.

Related Posts