НАТО Новини Міжмор'я Польща

Міністр закордонних справ Польщі звинуватив РФ у поширенні дезінформації

Глава МЗС Польщі Яцек Чапутович сказав, що Росія використовує пандемію коронавірусу для поширення дезінформації, повідомляє Польське радіо.

Глава МЗС Польщі Яцек Чапутович звинуватив Москву у використанні коронавірусної кризи для поширення дезінформації. Про це він заявив за результатами відеоконференції глав МЗС країн НАТО, – повідомляє “Європейська правда” з посиланням на один із польських телеканалів.

«Дезінформація і загроза з боку Росії в часи пандемії непокоїть НАТО», – сказав Чапутович.

«Росія використовує кризу. Дезінформаційна активність Росії дуже виразна. Вона має пропагандистський характер і це непокоїть членів Альянсу. Прикладом може бути використання дезінформації щодо нашої країни», – зазначив він, нагадавши про поширені Кремлем фейкові новини про те, що Польща заблокувала проліт над своєю територією російського літака з допомогою для Італії.

За словами міністра, союзники підкреслили необхідність співпраці і єдності проти дезінформації, зокрема, з боку РФ. Раніше в ЄС заявили, що Росія продовжує використовувати глобальну коронавірусну кризу для поширення пропаганди та дезінформації.

Related Posts