Новини Міжмор'я Про Україну

В Україні розпочався обмін військовополоненими

Очікується, що додому повернеться 19 українів

В Україні розпочався обмін військовополоненими з проросійськими сепаратистами. Очікується, що додому повернеться 19 українів. Обмін полоненими узгоджено в межах тристоронньої контактної групи стосовно мирного врегулювання ситуації на сході України, передає Польське радіо.

Офіс президента України оголосив про початок обміну. Як повідомлено, обмін відбувається у форматі «всі на всіх», однак кількість українських в’язнів, які будуть звільнені, свідчить про те, що за ґратами в бойовиків далі залишаються незаконно затримані громадяни України. За попередньою інформацією, з так званої Донецької народної республіки має повернутися 8 осіб в обмін на 10 осіб, звільнених з українських в’язниць. Луганські бойовики віддадуть 11 осіб в обмін на 8 осіб з українських в’язниць.

Вчора міністр України з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков оголосив, що обмін відбудеться 16 та 17 квітня, а ті, хто повернуться з в’язниць сепаратистів, пройдуть обов’язковий двотижневий карантин у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Related Posts