Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

Катовиці допомагають Україні після повені

У п’ятницю, 21 серпня, з Катовиць вирушив транспорт з гуманітарною допомогою для Івано-Франківщини

Місто Катовиці в Сілезькому воєводстві на півдні Польщі відповіло на заклик про допомогу територіям в Україні, які нещодавно постраждали від повені. Йдеться про стихію, що сталася поблизу кордону України з Молдовою та Румунією, через яку місцеві жителі втратили іноді все своє майно, передає Польське радіо.

У допомогу Івано-Франківщині, разом з міською владою Катовиць, включився Фонд Вільне місце. Голова цієї організації Міколай Риковський розповів, що зібрано чимало подарунків для людей, які опинилися в потребі – 3,5 тонни: «280 сімей потребує нашої допомоги, тому що їхні будинки дощенту знищені. Ми хочемо їхати до них з тим, що тут зібрали протягом місяця. Разом з президентом Катовиць ми збирали харчові продукти, побутову хімію, мило – все, що їм дуже потрібне, а навіть одяг. Це вантажівка товарів, які ми сьогодні вранці запакували».

Міколай Риковський додав, що вантажівку супроводитиме мікроавтобус Фонду Вільне місце, щоб вже в Україні роздати речі тим, хто їх потребує. Раніше з Катовиць уже відправлено транспорт 24 тонн питної води до регіону, що постраждав через повінь. Не виключено, що допомога триватиме й надалі.

Related Posts