Балтія Новини Міжмор'я

МЗС Литви висловило занепокоєння гакерськими атаками на портал «Poland Daily»

Гакери, котрі атакували портал «Poland Daily», діяли зі столиці Латвії – Риги

Міністерствj закордонних справ Литви висловило занепокоєння гакерськими атаками на портал «Poland Daily», передає Польське радіо.

МЗС Литви повідомляє про фейкову інформацію, що стосуються литовської дипломатії. Справою зацікавилися литовські спецслужби. Гакери, котрі атакували портал «Poland Daily», діяли зі столиці Латвії Риги.

Як сказала речниця литовського МЗС Раса Якілайтене, на порталі «Poland Daily» гакери опублікували фейкове повідомлення нібито про плани литовського зовнішньополітичного відомства. «У цій фейковій новині йшлося про те, що нібито міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив про плани вислати до Білорусі миротворчі сили», – сказала у розмові з порталом «Niezależna» Раса Якілайтене. Як додала речниця литовського МЗС, у статті згадано теж про польського міністра закордонних справ, щоби додати повідомленню вірогідності.

Міністерство закордонних справ Литви опублікувало офіційну заяву у зв’язку із цими фальшивими повідомленнями, а справою зайнялися відповідні служби. Міністерство не виключає, що фейк-ньюзи є елементом широкої кібератаки.

На порталі «Poland Daily» гакери опублікували теж статтю, в якій було написано, що «Польща і Литва наполягають на тому, щоби вислати військо у Білорусь». Крім кібератаки на портал  «Poland Daily», гакери помістили ряд фейкових статей на порталі Союзу поляків в Білорусі – znadniemna.pl.

Related Posts