Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Дуда і Зеленський спільно закликали закінчити «нелегальну окупацію» Криму

У спільній декларації, що її було підписано у понеділок, 12 жовтня у Києві, президенти Дуда і Зеленський, серед іншого, згадали про ситуацію на сході України, передає Польське радіо.

Президенти Польщі і України Анджей Дуда і Володимир Зеленський у спільній декларації закликали закінчити «нелегальну окупацію» Криму та агресію на Донбасі. Вони підкреслили також «право громадян усіх держав на вирішення свого майбутнього в результаті демократичних виборів».

У спільній декларації, що її було підписано у понеділок, 12 жовтня у Києві, президенти Дуда і Зеленський, серед іншого, згадали про ситуацію на сході України. «Ми наголошуємо на повазі Польщею та Україною міжнародного права на основних правил міжнародних відносин, закликаючи до завершення нелегальної окупації Автономної Республіки Крим та агресії, що триває на Донбасі», – заявили державні лідери.

Як читаємо у декларації, «Республіка Польща висловлює зацікавлення співпрацею з Україною у рамках міжнародної платформи з деокупації Автономної Республіки Крим», а також «Республіка Польща і Україна наголошують на праві громадян усіх держав щодо вирішення свого майбутнього в результаті демократичних виборів».

У декларації також є підтвердження підтримки Польщі для суверенітету та територіальної цілісності України у її визнаних міжнародною спільнотою кордонах.

Related Posts