Аналітика Новини Міжмор'я Польща

Коронавірус у Польщі: 9 291 новий випадок зараження коронавірусом

За останню добу від COVID-19 померло 107 осіб, одужали – 1 тисяча 942 людини

За останню добу в Польщі зареєстровано 9 тисяч 291 новий випадок зараження коронавірусом, померло 107 осіб, заражених цим вірусом, з-посеред них 98 пацієнтів мали супровідні хвороби. Як повідомляє Міністерство здоров’я, від COVID-19 одужали 1 тисяча 942 особи, передає Польське радіо.

Найбільше нових випадків зараження підтверджено у Малопольському воєводстві (майже 1500), Мазовєцькому (майже 1300) та Великопольському (майже 1200). За словами віцеміністра здоров’я Вальдемара Краски, 60% заражень походить з розпорошених вогнищ:

«Це горизонтальна трансмісія вірусу. Люди заражаються у місцях, в яких зустрічаються з іншими людьми, – це магазини, торговельні центри та інші місця скупчення, де часто люди забувають зберігати соціальну дистанцію та носити маски. Тому я закликаю усіх дотримуватися правил санітарної безпеки, носити маски. Літніх людей закликаю залишатися вдома. Ситуація є дуже серйозною, і ми повинні докласти усіх зусиль, щоби припинити це зростання нових випадків зараження у Польщі».

Упродовж доби у Польщі проведено 41,5 тисячу тестів на присутність вірусу SARS-CoV-2. Від початку епідемії коронавірусу в Польщі зареєстровано майже 193 тисяч випадків зараження цим патогеном, від COVID-19 померло понад 3 тисячі 700 осіб, одужало – майже 96 тисяч.

Related Posts