Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

З початку війни близько 1400 осіб було евакуйовано з України на лікування за кордон, зокрема до Польщі

У межах програми SAFER Ukriane українських дітей із онкологічними захворюваннями евакуюють через Польщу до провідних онкологічних центрів світу

Близько 1400 українців були евакуйовані з початку російського вторгнення на лікування за кордон, у тому числі до Польщі, повідомило в неділю Радіо Свобода з посиланням на МОЗ України, передає “Польське радіо”.

За даними міністерства, за програмою SAFER Ukraine дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями евакуюють до США, Канади та 14 країн Європи.

«Загалом завдяки співпраці Міністерства охорони здоров’я та Європейської комісії, а також завдяки підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я, уряду Польщі та багатьох міжнародних партнерів спеціалізованими медичними транспортними засобами вже евакуйовано близько 1400 українців з різних міст України до зарубіжних клінік», – повідомили в міністерстві.

Крім того, понад 500 онкохворих дітей продовжили лікування в Європі, США та Канаді завдяки організації 15 «медичних коридорів» з України до дитячого психоонкологічного центру Unicorn у Польщі. Звідти дітей направляють до провідних онкологічних центрів.

З початку війни в Україні було пошкоджено близько 800 медичних закладів, з них понад 100 повністю зруйновано.

Related Posts