Новини Міжмор'я Польща

Ще один підрозділ у Польщі отримав систему Мала Нарва

Сучасні системи протиповітряної оборони є елементом зміцнення польської армії, передає Польське радіо.

Батарея системи «Мала Нарва» була доставлена ​​солдатам із протиповітряного полку в Ґолдапі. Систему на основі британських пускових установок і ракет CAMM символічно передав військовослужбовцям голова Міністерства національної оборони, міністр Маріуш Блащак.

Очільник Міноборони підкреслив, що сучасні системи протиповітряної оборони є елементом зміцнення польської армії.

«Ми результативно розвиваємо армію, збільшуємо її чисельність та закуповуємо нове озброєння. Нам уже вдалось за короткий час здійснити дуже багато. Завдяки нашому британському партнеру, а також завдяки гнучкому підходу Польської групи озброєння ми інтегрували британські пускові установки із польськими вантажівками «Єльч». Система також містить польські радари», — зазначив Маріуш Блащак.

Засоби протиповітряної та протиракетної оборони малого радіусу дії — це чергова така система, яка була введена на озброєння польської армії. У жовтні минулого року «Малу Нарву» передали бійцям 18-го протиповітряного полку в Замості.

Програма Narew, контракти на яку були підписані на початку вересня під час ярмарку озброєнь у Кельцях, передбачає поставку понад тисячі ракет і кількох десятків вогневих установок. Контракт буде виконано до 2035 року.

Related Posts