Позиція Польща

Польща буде розвивати виробництво артилерійської та танкової амуніції

«Росія озброюється дедалі швидше. Захід має відповісти, а також розвивати військові можливості», – вважає голова Бюро національної безпеки Республіки Польщі Яцек Сєвєра, передає ЗІФ.

У середу, 7 лютого, посадовець взяв участь у зустрічі радників, відповідальних за питання безпеки, що відбулася в штаб-квартирі НАТО.

Захід уже почав нарощувати виробництво зброї. Проте, на думку очільника Бюро нацбезпеки Польщі, цього недостатньо.

«Можливості російської федерації збільшаться найближчим часом, і найближчі три роки – це час, протягом якого західні країни повинні розвинути свою виробничу спроможність, щоби мати можливість належним чином протидіяти потенційним ризикам і стримувати (агресора, – ред.)», – сказав Яцек Сєвєра.

Для Польщі, як наголосив посадовець, вкрай важливо розвивати виробництво артилерійської та танкової амуніції, а також реалізовувати інші проєкти, які служать модернізації польської армії. Мова, зокрема, про виробництво танків K2. За словами керівника Бюро національної безпеки, такі кроки можуть виявитися важливими для безпеки Польщі та регіону.

Фото – Польській оборонний гігант PGZ та корейський Hyundai Rot під час виставки Eurosatory 2022 підписали угоду про створення локалізованої версії корейського танка K2

Related Posts