Інші Новини Міжмор'я Польща

У Польщі зведуть другий шар загорожі на кордоні з Білорссю

Крім того, за словами ексміністра внутрішніх справ й адміністрації Марціна Кєрвінського, вже існуючу огорожу посилять електронікою, дронами та спостережними вежами, передає Польське радіо.

Колишній міністр внутрішніх справ й адміністрації Польщі Марцін Кєрвінський заявив, що кордон з Білоруссю буде посилено електронікою, а також кращим освітленням. В ефірі Польського радіо 24 він нагадав, що є плани будівництва другої загорожі:

«Проєкт передбачає систему спостережних веж, систему дронів, краще освітлення білоруського боку кордону. Опрацьовується теж концепція другого шару цієї загорожі, завдяки чому де-факто її буде неможливо порушити. Ще в березні прем’єр заявив, що гроші на це будуть призначені. Частина робіт вже розпочалася, а частина ще буде реалізовуватися. Натомість буде якомога більша присутність війська та інших служб».

Марцін Кєрвінський нагадав, що цього року на кордон вже відправили додаткових військових і поліцейських. Перші охороняли кордон, а другі боролися з нелегальним перевезенням людей.

Через зростаючий міграційний тиск і агресію, з якою стикаються з боку нелегалів польські силовики, які охороняють кордон, прем’єр-міністр Дональд Туск і керівники Міністерства національної оборони та Міністерства внутрішніх справ та адміністрації перебуватимуть у середу, 29 травня, в Дубичах Церковних.

Related Posts