Польща Про Україну Співробітництво

Консультаційний комітет президентів України і Польщі збереться в п’ятницю у Варшаві

У п’ятницю, 8 лютого, у Варшаві, відбудеться засідання консультаційного комітету президентів України та Польщі, повідомляє Європейська правда.

Згідно з повідомленням, на зустрічі обговорять “широкий спектр питань українсько-польських відносин”, а також – протидію російській агресії в контексті членства Польщі в Раді Безпеки ООН, проблематику європейської та євроатлантичної інтеграції України та дорожню карта зміцнення стратегічного партнерства між двома державами.

Як уточнили агентству “Інтерфакс-Україна” в адміністрації президента, в засіданні консультаційного комітету візьме участь заступник голови АП Костянтин Єлісєєв.

У четвер, 17 січня, Конституційний суд визнав неконституційними поправки до Закону про Інститут національної пам’яті у частині, що стосується “злочинів українських націоналістів”. Україна неодноразово протестувала проти цих норм.

Після рішення суду Президент Порошенко заявив про готовність далі працювати над зміцненням українсько-польських взаємин, а посол у Польщі Андрій Дещиця анонсував інтенсивний період співпраці.

Related Posts