Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

У Києві проходить 11-а Парламентська асамблея Польщі та України

Головною темою спільного засідання українських і польських депутатів є безпекове співробітництво

Співробітництво у безпековій сфері – це головна тема засідання Парламентської асамблеї Польщі та України. Польські та українські парламентарії зустрічаються у Києві, а раніше вони здійснили візит в охоплені війною райони Донбасу. Під час перемовин обговорюються також важкі історичні питання, передпє Польське радіо.

За словами голови польської делегації віце-спікера Сейму Ришарда Терлецького, до приїзду в Києв парламентарії здійснили візит на лінію розмежування сил між територіями, підконтрольними Києву та тимчасово окупованими проросійськими підрозділами. Ришард Терлецький нагадав, що на сході України досі гинуть українські солдати. Він підкреслив, що Україна – це держава, яка перебуває «на фронті» і яка, як і раніше, захищає Європу.

Під час засідання в українському парламенті депутати порушать питання безпеки у зв’язку із війною на Донбасі, а також минулорічною атакою росіян на українські кораблі.

Ришард Терлецький поінформував, що польські парламентарії порушать теж історичні питання, зокрема справу української заборони проведення ексгумацій останків польських жертв. Він зазначив, що поляки хочуть внести відповідні записи до заключного документа засідання.

Парламентська асамблея Польщі та України зібралася у Києві водинадцяте. Попередня сесія відбулася торік у Варшаві.

Related Posts