Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

МЗС Польщі вимагає від Росії звільнення Павла Гриба

У комюніке мовиться, що процес громадянина України в Ростові-на-Дону мав показовий характер і є підтвердженням агресивних дій РФ в Європі

Міністерство закордонних справ Польщі оприлюднило заяву, в якій «категорично вимагає» звільнення громадянина України Павла Гриба, засудженого в Росії до 6 років позбавлення волі. Російська прокуратура обвинуватила його в тероризмі, передає Польське радіо.

У комюніке написано, що інформацію про шестирічний термін ув’язнення сприйнято «з великим занепокоєнням». Як повідомляється, 20-річного громадянина України Павла Гриба російська ФСБ 2017 року підступно викрала на території Білорусі.

Зовнішньополітичне відомство Польщі відзначає, що його процес у Ростові-на-Дону мав показовий характер і є черговим випадком, який підтверджує активність російської судової системи в ширших діях Росії в Європі.

«Ми категорично вимагаємо звільнити Павла Гриба та всіх інших громадян України, яких Росія утримує незаконно, а до часу звільнення – забезпечити необхідну медичну допомогу тим, хто її потребує, та контакт із сім’ями. Також закликаємо надати доступ до цих осіб українським консульським службам», – написано у зверненні МЗС у Варшаві.

Related Posts