Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

Заяву ЄС про агресію Росії проти України ухвалено з ініціативи Польщі

Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький звернув увагу, що учасники саміту нагадали про агресивну політику РФ стосовно України завдяки представникам Польщі

Заяву про російську агресію проти України ухвалено на саміті Європейського Союзу в Брюсселі завдяки ініціативі Польщі. Повідомив про це очільник польського уряду Матеуш Моравєцький, повідомляє Польське радіо.

«Передусім на основі нашого тексту ухвалено заяву, яка стосується російської агресії в Криму. Також останні події в Азовському морі, в Керченській протоці тут відповідно показано і засуджено. Ми стараємося усвідомлювати на форумі Європейського Союзу, яка це важлива проблема і як важливо, щоб ми виступали одноголосно», – сказав прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький.

У висновках із саміту, який відбувся цими днями (21–22 березня) в Брюсселі, записано, зокрема: «П’ять років після незаконної анексії Криму та Севастополя Росією, Європейський Союз залишається рішучим у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України». Європейські лідери наголосили, що вони не визнають анексію Криму і надалі засуджують дії, які є порушенням міжнародного права і становлять загрозу міжнародній безпеці.

Related Posts